Sepetim(0 ürün)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Hakkımızda

%100 yerli Sleepy markası, kökleri 1966 yılına dayanan %100 yerli sermayeli Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından üretilmektedir. 

2004’ten itibaren ihracata yönelik bebek bezi ve ıslak havlu üretiminin yanı sıra hijyenik ürün üreticilerine komponentler de üreten Eruslu Global'e bağlı Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, yüksek ihracat hacmiyle Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamıştır.

Erusluk Sağlık, 2016’da iç pazara da yönelerek Sleepy markasını Türkiye’ye ve dünyaya kazandırmıştır. Saf suyla dokuma, bambu özlü lifler, organik pamuk gibi pek çok saf ve doğal içeriği ürünlerinde kullanarak tüketicilere beklentilerinin de üzerinde yenilikler sunan Sleepy, sektörüne de bu konuda yön vermeyi hedeflemiştir. 

Sleepy markasıyla saf ve doğal içerikler alanında dünya çapında ilkleri gerçekleştirmenin yanı sıra Türkiye’nin ilk 7 numaralı yerli üretim bebek bezi, jean desenli külot bez, doğal içerikli yüzey temizlik havlusu gibi yeniliklere de imza atmıştır.

100’ü aşkın ülkeye ihracatıyla Türkiye’yi dünya pazarındaki temsil eden kuruluşlardan biri olan Eruslu Sağlık, %100 yerli Sleepy markasıyla ülkemize ve insanımıza kazandırma hedefiyle çalışmaya devam etmektedir.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz.