Sepetim(0 ürün)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Hakkımızda

Faaliyetlerine 2004 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sleepy markasını hayata geçirerek sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyor. 2010 yılında, yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili; 2013 yılında hasta altı örtüsü üretimine de başlayan Eruslu Sağlık, gelişerek ilerleyerek sektörüne yeni bir soluk getiriyor. 2017 yılında kadın pedi üretimine başlıyor.                             

Eruslu Sağlık bugün ayda;

  • 220 milyon ped çocuk bezi,
  • 10 milyon ped hasta bezi,
  • 10 milyon ped hasta altı örtüsü,
  • 10 milyon paket ıslak havlı,
  • 11milyon palet cep mendili,
  • 100 milyon adet hijyenik kadın pedi ile

üretim kapasitesi bakımından sektörünün en önde gelen kuruluşları arasında. 

Eruslu Global Şirketler Topluluğuna bağlı olan ve dünya genelinde 60’tan fazla ülkeye ihracatı, yaygın yurt içi satış yapılanmasıyla Eruslu Sağlık, tüketici memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, onlara dünya standartlarının da üstünde, en yüksek kalitede ürünler sunuyor. Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Eruslu Sağlık, tüm ihtiyaçlara anında ve kaliteli çözümler sunmak için mevcut ürünlerini geliştiriyor ve tüketicileri için sektöre her zaman yeni ürünler kazandırıyor.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz.